Trasa E30 PodkarpacieTrasa

Podstawową linią kolejową projektu jest fragment transeuropejskiej magistrali E30 – z Przemyśla do Tarnowa, a w jej ciągu stacja towarowa Żurawica Rozrządowa oraz rzeszowski węzeł kolejowy sprzed modernizacji. Do tego, trasy z Przeworska przez Stalową Wolę do Ostrowca Świętokrzyskiego i z Sandomierza przez Tarnobrzeg do Rzeszowa.

Autor trasy: Stormer

Wersja trasy pochodzi z 2017.


Timetable

Timetable obejmuje tylko godziny poranne, ale dzięki temu możemy obserwować bardzo duży ruch pociągów. Dostępne są pełne obiegi pociągów osobowych, pospiesznych oraz towarowych połączonych z manewrami.

Uwaga! Jeżeli na początku danego zadania w track monitor nie widzisz konkretnego przebiegu i sygnalizatorów, a czas startu dla danego pociągu minął, spróbuj ruszyć pojazdem w dowolnym kierunku o niewielką odległość. Po zatrzymaniu powinna uruchomić się pierwsza właściwa część zadania. Wskazówka dotyczy głównie zadań towarowych.

Autor timetable: Emil S

Timetable zostało wydane 8.09.2022.


Pobieranie

Pakiet z trasą zawiera wszystkie niezbędne komponenty do działania samej trasy. W pakiecie z timetable został umieszczony tabor, z którego zestawiono pociągi. Tak uproszczona publikacja powoduje, że wystarczy pobrać oba poniższe pliki, wypakować, scalić w jeden profil i wskazać go w launcherze Open Rails.


Zapisy transmisji z przejazdów po trasie w trybie timetable: