Trasa KocmyrzówTrasa

Linia kolejowa nr 111 łączyła Kraków z pobliskim Kocmyrzowem. Autor trasy odwzorował ją z lat 1963-1965. Właśnie wtedy transportowano nią pracowników oraz płody rolne do miasta. Wokół niej powstało wiele zakładów przemysłowych, które połączono z siecią kolejową. Tor za miastem biegł polami, gdzie obecnie znajduje się już ścisła zabudowa Krakowa. Ta trasa do OpenRails stanowi świetną pamiątkę i wspomnienie nieistniejącej już linii kolejowej.

Autor trasy: Tabore

Jest to ostatnia wersja trasy opublikowana przez autora, pochodzi z roku 2012.


Timetable

Do trasy powstał zestaw trzech timetable, w których umieszczono kilka pełnych służb. Można poprowadzić pociągi pasażerskie oraz towarowe, a także manewrować z wagonami po zakładach przemysłowych. Wszystko w klimacie minionych lat. Informacje o przebiegu poszczególnych zadań oraz wskazówki do jazdy w trybie timetable można przeczytać w pliku readme.

Autor timetable: Emil S

Timetable zostało wydane 24.05.2021.


Pobieranie

Poniższe pakiety zawierają wszystko czego potrzeba do poprawnego działania. Wystarczy wypakować, odpowiednio umieścić foldery i wskazać profil w launcherze Open Rails. Schemat instalacji znajduje się w pliku readme.


Zapis transmisji z przejazdu po trasie w trybie timetable: